Manželství a rodina

  Manželství a rodina A - Galen a Janet Nation
  stáhnout:audio
  Manželství a rodina B - Galen a Janet Nation
  stáhnout:audio

 KnihyPříběh Manželství (Učitel: John Bevere)

Příběh Manželství Curriculum Video
Učitel: John Bevere
Bylo nebylo … Manželství existuje od věků. Je to smlouva, jež spojila jednoho muže a jednu ženu. Spoutala je dohromady. Toto spojení je oba učinilo silnější a vznešenější, mnohem zářivějším vyjádřením toho, kým mají být. Společně se stali lepšími, než by každý byl o samotě. Svatební obřad byl ustanoven už od počátku. Je to slavnostní brána pro počátek jejich vztahu „a žili spolu šťastně až dodnes“. Každé rozhodnutí a skutek byly navrženy proto, aby budovaly život, jenž jejich svazek představoval. Manžel a manželka vstoupili s propletenýma rukama, srdci a hlasy do neznáma, aby vyjádřili lásku jejich Stvořitele.
Jak jsme o tento přenádherný příběh lásky přišli? V knize Příběh manželstvívás John a Lisa Bevereovi zvou, abyste znovu objevili Boží původní plán. Nehledě na to, jste-li v manželství, svobodní či zasnoubení, váš příběh je součástí toho Božího.
 
 

Použito se svolením Cloudlibrary.org.

Zdroje dostupné v Cloud knihovně jsou darem pro Vás! Můžete je volně kopírovat, internetově rozesílat, používat části z článků nebo je sdílet s ostatními. Můžete vkládat tato videa a audia na YouTube, TuDou, Youku, TV7.cz, hopetv.cz a jiná média, volně je sdílejte. Vložte link Cloudknihovny (Cloudlibrary.org) na Vaše webové stránky, abyste těmito zdroji pomohli dalším tyto stránky najít. Posílejte eBooks emailem dalším členům sboru, studentům Biblických škol, kolegům ve vedoucích pozicích a dalším, pro které myslíte, že budou tyto prostředky v jejich vlastním jazyce požehnáním.