O nás

Victory International Central Europe (VICE, o. s.) je nedenominační křesťanská organizace, jejímž záměrem je šířit dobrou zprávu o Božím Synu Ježíši Kristu. Tato organizace není nijak závislá na podpoře od státu a je plně financovaná ze štědrých darů jednotlivých křesťanů, jejichž život se proměnil díky osobnímu vztahu s Ježíšem. Kromě toho nabízíme různé materiály s cílem pomáhat věřícím dosahovat růstu a rozvíjet svůj životní, pracovní a mezilidský potenciál. 

Don a Satia Schwarzovi

          ředitelé VICE, o.s.

Don a Satia Schwarzovi jsou misionáři sloužící ve střední Evropě od roku 1996. Don je učitelem Bible. Hlavním cílem jejich služby je budovat biblické, na Kristu položené základy prostřednictvím biblických škol, tištěných materiálů a audionahrávek. Don a Satia jsou členy sboru Victory v Tulse. Jejich domovská www. stránka je: www.schwarzministries.org

 

Schwarzovi

    

Don a Satia vyrostli v křesťanských rodinách a studovali na Univerzitě Orala Robertse a Victory Bible Institute v Tulse v americkém státě Oklahoma. Kromě toho Don navštěvoval Rhema Bible Training Center. Během této doby se oba aktivně účastnili dění ve svém domovském sboru Victory Christian Center, kde sloužili v mnoha různých oblastech. V roce 1993 se vzali a poté, co nějakou dobu pracovali ve sféře maloobchodního managementu a průzkumu, začali navštěvovat Victory World Missions Training Center. Krátce po promoci roku 1996 se přestěhovali do Prahy. Mají dva syny, Josiaha a Zacharyho, kteří se oba narodili v Praze.

Od roku 1996 Don a Satia cestují a působí ve střední a východní Evropě, pořádají evangelizační tažení, lékařská setkání, evangelizační shromáždění pro děti, konference a také zakládají biblické školy. Od roku 2000, které se zaměřují na pomoc místním sborům a pastorům spočívající v tom, že jim v rámci biblické školy nabízejí školení lídrů a vyučují věřící a církve Božímu slovu.

Odkaz: Čemu věříme

Můžete nám napsat: info@viceos.cz